Hazırlık

Olabildiğince rahat giyinmenizi öneriyoruz fakat bunun yanında üşümemeniz için mevsime bağlı olarak giyinmeye de dikkat etmeniz önemlidir. Yürüyüşlü turlarımızda herhangi bir sorun yaşamamanız için rahat, spor ayakkabılar giymeniz de yine önemli bir husustur.

Hava duruma bağlı olarak yanınıza hırka, mont gibi kıyafetler almanızı  öneririz. Bunun dışında turlarımızın çoğu yemek servisi içermektedir ve yanınızda ekstra bir şey getirmenize gerek bulunmamaktadır. Yine de kendi tercihinize bağlı olarak yanınıza su veya gofret vb. gibi atıştırmalıklar alabilirsiniz.

Ödeme

Hayır. Tur açıklamasında yazan tüm hizmetler ücrete dahildir ve hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Bölgeye gezi amaçlı geldikten sonra bir yazıcı bulmanızın sorun olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle faturanızı bastırmanız zorunlu değildir. Ancak, ödeme sonrasında size verilen sipariş no’nuzu ve e-postanıza gelen ödeme onayı, fatura gibi bilgileri saklamanız ve tur rehberimize göstermeniz gerekmektedir.

Özel tur fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak iletişime geçin.

Rezervasyon

Tur başlangıç gününden 3 gün öncesine kadar yapılan tüm iade başvurularını kabul ediyor, kredi kartınıza iptal talebinizi takiben 1 ay içinde iadeyi gerçekleştiriyoruz.

Turlarımız kişi sınırlıdır bu nedenle yerinizi ayırtabilmeniz için online rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Yine online rezervasyon aracılığıyla tur rehberlerimiz tura katılacak kişi sayısına göre yiyecek, araç-gereçleri ayarlamakta, rezervasyon aracılığıyla aldığımız iletişim bilgilerini kullanarak size hava durumu gibi konularda bilgi vermektedir.